Mehmet DEMİR ve Bedriye Bahar TİMUÇİN Düğününde Duygulu ve Mutlu Anılar

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Mehmet DEMİR ve Bedriye Bahar TİMUÇİN Düğününde Duygulu ve Mutlu Anılar


Bu haber 2016-10-08 21:33:04 eklenmiş


Mersin’de yaşayan Diyarbakırlı İşadamı Şevket Demir Bütün Türkiye'deki ve Mersin de ki dostlarıyla Pedias Consept buluşturdu.

Oğlu Mehmet'in ve Gelini Bedriye Bahar'ın Mürüvetinde duygulu ve mutlu anlar yaşandı.

Farkındalık yaratan düğünde davetliler gönlünce eğlenerek geceye renk kattılar.Mehmet Demir hayatını Bedriye Bahar Temuçin ile birleştirirken düğüne katılan binlece davetli Nikah törenine şahitlik ettiler.Yöresel Davul Zurna ve Halay ekibiyle gölünce eğlendiler.

Mersin’de gerçekleştirilen düğün törenine çok sayıda davetli katıldı. Davetliler arasında siyasi ve ticari dostlar akrabalar buluşarak DEMİR ve TİMUÇİN ailesine mutluluklar dileyip.Hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

Yemekli yapılan düğünde PEDİAS  personellerinin ilgisi dikkat çekti.Kıyılan nikahın ardından düğün pastasını birlikte kesen çift mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür ettiler.Gece boyu pisten inmeyerek dostlarıyla mutluluklarını paylaştılar.

Damat Mehmet Demir’in babası İş adamı ,Şevket Demir’de "Mersin’den gerek se Mersin dışından düğünümüze gelerek bizleri yalnız bırakmayan,Mutluluğumuzu paylaşan tüm misafirlerimize ,Ayrıca bizlerini sosyal medya ve gazete ve sitenizde gündeme taşıyorsunuz HABERONDA ve ekibinize katılımlarınızdan dolayı size de teşekkür ediyorum",dedi.

Yeni çiftlerimize ve Demir ve Timuçin ailesine hayırlı olsun diyor,Mutluluklar diliyoruz.

HABERONDA


ETİKETLER : Şevket Demir Mehmet Demir Pedias Asil Yemekçilik Bedriye Bahar Temuçin Yöresel Davul Zurna ve Halay ekibi Haberonda
Diğer MAGAZİN haberleriYazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat