Akdeniz Belediyesi'nden Öğrencilere Karne Hediyesi
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Akdeniz Belediyesi'nden Öğrencilere Karne Hediyesi

Akdeniz Belediyesi, İlçe sınırları içerisinde eğitim gören öğrencilere karne hediyesi olarak hikaye kitabı dağıttı.
Bu haber 2017-06-09 11:43:04 eklenmiş

2016-2017 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle karne heyecanı yaşayan Zeki Sabah İlkokulunda, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akdeniz Belediyesi bir tören düzenledi. Düzenlenen törende örencilere hikaye kitabı hediye edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek, Akdeniz Belediyesi'nin müdürleri, muhtarlar, okul idarecileri ve velilerin hazır bulunduğu törende karnelerini alan öğrenciler yaz tatiline girmenin mutluluğunu yaşadı.

 

Akdeniz Belediyesi,öğrencilere hikaye kitabı hediye ederken okul birincilerine ise madalya verdi. Okul başarı puanlarına göre ilk dörde giren öğrencilere ödül ve belgelerini protokol üyeleri takdim etti. Ödül töreninin ardından karnelerin dağıtılmasına geçildi. İlkokulda okuyan öğrencilere Akdeniz Belediyesi'nin hediyesi olan hikaye kitapları karnelerle birlikte verildi. Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek öğrencilere, bol bol kitap okumaları konusunda tavsiyede bulundu.

 

'Çocuklar Geleceğimizdir'

 

Eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Akdeniz Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, gerçekleştirdikleri hizmetlerle bunu tescillediklerini ifade etti. Aktaş, " Belediye olarak ilkokul öğrencilerimize hikaye kitabı hediye ettik. Biz Akdeniz Belediyesi olarak eğitime destek olmaya ve küçük katkılarla da olsa teşvik edici olmaya gayret ediyoruz. Ben bu vesile ile geleceğe umutla bakan bu yavrularımıza başarılar diliyorum. Yaz tatilinde bol bol kitap okusunlar ve tatilin tadını çıkarsınlar" dedi.


ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat