Mezitli'de,Korona virüsü 30.Yıl sonra Tekrar nikah Kıydırdı

ankara escort
Mersin Sondakika

Mezitli'de,Korona virüsü 30.Yıl sonra Tekrar nikah Kıydırdı


Bu haber 2020-05-16 11:05:49 eklenmiş

Korona virüsünün başladığı günlerde zabıta ekiplerine karşı gösterdiği nezaketi nedeniyle bir anda Türkiye’nin gündemine düşen Burhan Kılıçkını (77), çok konuşulacak bir nezakete daha imza attı. Rahatsızlığı nedeniyle Mersin’e gelerek oğlu ile yaşamaya başlayan Burhan Kılıçkını 30 yıl sonra zorunlu olarak ayrıldığı eski eşi Melek Gökarslan (69) ile yeniden nikah kıydı. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın kıydığı, virüse maske ve siperliklerle önlem alınan nikahta, Burhan Kılıçkını ve Melek Gökarslan, 30 yıl önceki heyecanı yeniden yaşadı.
Başkan Tarhan, ikinci bahara imza attıkları içerisinde karaağaç tohumu olan kalemi Burhan Kılıçkını’na, evlilik cüzdanlarını ise gelin Melek Gökarslan’a verdi. Korona virüs tedbirleri kapsamında 1. Dereceden yakınları ve nikah şahitleri dışında kimsenin alınmadığı nikaha basın mensupları da yoğun ilgi gösterdi.
30 yıl önce istemeden ayrılık diyerek yaşadıklarını ifade eden Burhan Kılıçkını, “Bir kere bile kalbini kırmadım. Hatta öpüşerek ayrılmak zorunda kaldık. Ama o günler geride kaldı. Kısmetimiz bugüneymiş 30 yıl sonra yeniden buluştuk ve evlendik. Herkesin bizden çok daha fazla mutlu olmasını diliyorum. Bu mutlu günümüze ortak olan tüm dostlarımıza, sevenlerimize ve Mezitli Belediye Başkanımız Neşet Tarhan’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.
Her ikisinin de başka evlilik yapmadığı bilgisini veren gelin Melek Gökarslan da, “Ben ayrıldıktan sonra hiç Burhan beyi görmedim. Ama hep haberini aldım. Ama Allah bugün yeniden bir araya gelmemize imkan sundu” diye konuştu.


ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat