ELÇİN CAR WASH HİZMETİNİZDE..!Mersin Sondakika

ELÇİN CAR WASH HİZMETİNİZDE..!


Bu haber 2020-07-22 09:44:39 eklenmiş
ELÇİN CAR WASH Mersin'de Akdeniz ilçesi Nusratiye mahallesi 5007 sokak No:150 Ahmet Kürk apartmanı altında detaylı oto temizli,boya koruma,seramik kaplama,iç dış yıkama ve araç kiralama hizmeti sunuyorlar
 
Elçin Car Wash'ın açılışına Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Cumhurittifak Belediye başkanı Adayı Hamit Tuna ,Osb Başkanı Sabri Tekli , Siyasi parti il ilçe başkanları,Muhtarlar, İşadamları bir çok eş dost akraba katılımlarıyla süpriz animasyonlar ve çiğköfte ikramıyla açıldı.
 
Recep Elçin ve Adnan Elçin tarafından açılan Elçin Car Wash kısa sürede şartlara ve teknolojiye uygun iş verenlere bayilik vermeyi amaçlıyor.
Birinci şubelerini İzmir Karşıyaka'da açtıklarını belirten Recep Elçin, ikinci ve devam edecek "Mersin'den Taşucu'na kadar şubelerimizi açacağız,sizlere en yakın yerde hizmet sunacağız dedi. Bünyemizde oto yıkama, seramik kaplama, kuaför, detaylı temizlik gibi birçok hizmet vereceğiz" dedi. Gerçekleştirilen açılışa Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Eski Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MTOSB Başkanı Sabri Tekli ve iş dünyasından birçok isim katıldı. Açılışta konuşan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, "Bugünlerde böyle bir açılış yaparak insanlara istihdam sağlayıp hareketlilik yarattığı için Elçin ailesine teşekkür ediyorum. Elçin ailesinin yeni yatırımlarının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyorum" dedi. Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'da zor bir süreçte yatırım yapmanın önemli olduğuna dikkat çekerek, "Zor bir süreçten geçiyor dünya. Böyle zor bir süreçte böyle cesurca bir adım atmak önemli. Bu zincirin devamı olacak İnşallah. Yıllardır tanıştığımız arkadaşlarımızın bu yatırımı bölgeye kazandırmaları bizleri son derece mutlu ediyor" dedi. Yeni iş kapılarının açılmasından dolayı mutlu olduğunu belirten MTOSB Başkanı Tekli ise, "Elçin ailesini kutluyorum.. doğduğum, çocukluğumun geçtiği bu mahallede iş kapılarının açılması bizleri gururlandırıyor. Cengiz Topal çocuklarıyız; burada bir çok çocukluk arkadaşımı gördüm. Mahallemize böyle bir yatırım yapıldığı için gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu. 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat