MAHMUT KARAK’TAN "Mersin Gündemi" AĞIR İDDİALAR!
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

MAHMUT KARAK’TAN "Mersin Gündemi" AĞIR İDDİALAR!


Bu haber 2021-03-10 21:18:35 eklenmiş

Mersin’in Tanınmış İş Adamlarından MAHMUT KARAK Mersin Gerçek Haber Ve Mersin Halk Haberin Ortak Yayınında SANTRA Programında Gündeme Bomba Gibi Düşen İddialarda bulundu.

Spor Ve Siyasetin Konuşulduğu Programda Eski Mersin İdman Yurdu Başkanı Mahmut Karak Akdeniz Belediyesi İle İlgili Gündem Yaratan İddialarda Bulundu.

Mahmut Karak “Akdeniz Belediyesi İkinci Başkanına Başkan ve Özel Kalem ile Birlikte Operasyon Yaptık”

Karak :” Öncelikle Akdeniz Halkından Çok Özür Diliyorum.Ben Hiç Siyasete Girmedim ama Birileri İle Yola Çıktık, Bu İnsanı Hiç Tanımıyordum. Seçim Zamanı Birileri İle Tanıştırdığım İçin Özür Diliyorum.

Peki Neden Bunları Şimdi Anlatıyorum! Onuda Söylemek İstiyorum; Siyasetle İlgili Benim İsmim Lekeleniyor.Bu İnsanların Çirkef Ve Çirkinliğini Açıklayacağım.Ben Her Mercide Karşılaşmaya Hazırım Beni Şikayet Edebilirler.

Benim Hakkımda Dostlarıma İhale İstedi Vermedik Diye Konuşuyorlarmış Arkamdan.Dostlarımı Arayıp Söylüyorlar, “Maliye ve Kurumlar ile Benim Şirketime Ve Şahsıma Operasyon Yaparız.”Burdan Seslenmek İstiyorum Onlara Benim Alnım Açık Buyurun Devletin Bütün Kurumlarından Şikayet Edebilirsiniz. Ama Sizinle Yüzleşeceğim.

Karak; İddialarınına Devam Ederek Bunlar Yalancı Ve İftiracı “Zamanında Akdeniz Belediyesi 2. Başkanı Olan Zafer Şahin Özturan’a, Bugün Halen Büyükşehir Ak Parti Meclis Üyesi Haber Yaptık Başkan Yardımcılığından İstifa Ettirdik.”

İddialarına Devam Eden Mahmut Karak” Evet Söylüyorum Başkan, Ben ve Özel Kalemi Zafer Şahin Özturan Ve Mustafa Kutlu Hakkında Biz Haber Yaptık Bunlar Yaptırdı.Benim Yanımda İşletmemde Otururken Meclis Üyesi Süleyman Kahraman Aradığında Başkan Hakkımda Haber Yapılmış Dediğinde Ben Evdeyim dedi.

Karak’ın Bir Diğer İddiası “Ak Parti Mersin Büyükşehir Meclis Üyesi ve Büyükşehir İmar Komisyon Başkanı İsmail Yerlikaya Onun Hakkındada Biz Haber Yaptık Bunlar Yaptırdı Dedi.”

Mersin Gerçek Haber Ve Halk Haber Ortak Yayında Mahmut Karak’ın Açıkladığı İddalar Hakkında Akdeniz Belediyesi ve Başkanı Nasıl Bir Tavır Alacak Merak Konusu Oldu!!!


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat