Mersin yeniden kırmızı/yüksek riskli iller arasına girdi.
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Mersin yeniden kırmızı/yüksek riskli iller arasına girdi.


Bu haber 2021-03-31 06:55:13 eklenmiş
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Bakanlar Kurulu toplantısından sonra yayınlanan corona virüs risk haritasında Mersin yeniden kırmızı/yüksek riskli iller arasına girdi.
Toplantıda açıklanan karar doğrultusunda, kırmızı kategorideki illerde sadece pazar günü uygulanan sokağa çıkma sınırlaması artık cumartesi ve pazar günü olarak uygulanacak.
Bu durumda Mersin’de de Cuma günü akşam 21.00’da başlayacak kısıtlama hafta sonunu da kapsayacak şekilde pazartesi günü sabah 05.00’da kadar devam edecek.
Türkiye'nin tamamında sokağa çıkma sınırlaması da akşam 21.00 ve sabah 05.00 olarak haftanın her günü devam edecek
LOKANTA VE KAFELER RENK AYRIMI OLMADAN YÜZDE 50 KAPASİTE İLE AÇIK OLACAK. SADECE RAMAZAN AYINDA PAKET SERVİSE DÖNECEKLER
Lokanta ve kafe gibi işletmeler renk ayrımı olmaksızın tüm Türkiye'de yüzde 50 kapasite ve belirlenen kurallara uygun şekilde çalışabilecek. Sadece ramazan boyunca Türkiye genelinde lokanta ve kafe gibi işletmelerin hizmetleri paket servisle sınırlandırılacaktır.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat