GENÇLER İLE PARTİLERİNDEN İSTİFA EDENLER MEZİTLİ CHP’YE KATILDI
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

GENÇLER İLE PARTİLERİNDEN İSTİFA EDENLER MEZİTLİ CHP’YE KATILDI


Bu haber 2021-04-04 21:49:45 eklenmiş

GENÇLER İLE PARTİLERİNDEN İSTİFA EDENLER MEZİTLİ CHP’YE KATILDI

CHP Mezitli ilçe başkanlığının açıklaması

MERSİN’de, AKP hükümetinin yönetiminden rahatsızlık duyan çok sayıda kişi, üye oldukları çeşitli partilerden istifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi saflarına katıldı. 18 yaşını dolduran birçok genç de CHP’ye üye olarak parti rozetini taktı.

Mevcut hükümetin baskıcı politikalarından, adaletsizlikten, haksızlıktan, hukuksuzluktan bunalan, evinde tencere kaynatamayacak hale gelen, ülke kaynaklarının yandaşlara aktarılması ve yolsuzluk iddialarından sıkılan vatandaşlar, ekonomik krizin gün geçtikçe derinleştiği ortamdan çıkmanın yolunu arıyor. Bu noktada üye oldukları çeşitli siyasi partilerden istifa eden vatandaşlar ile 18 yaşını doldurup ilk defa bir siyasi partiye üye olan gençler, aydınlık Türkiye’nin teminatı olan CHP’nin saflarına katıldı. CHP Mezitli İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen törende, İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer ve yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni üyelere, altı oklu parti rozeti takıldı.

Yaptığı konuşmasında CHP’nin kucaklayıcı ve bütünleştirici bir güç olduğunu vurgulayan Tuncer, “Büyük bir destan yazarak kurulan cumhuriyetin yılmaz bekçileri olan bizler, mücadelemizi partimiz çatısı altında siyasi alanda sürdürüyoruz. Her dönemdeki iddiasıyla ülkemizin yönetimine talip olan CHP; dün olduğu gibi bugün de din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmaksızın herkese kucak açmaya devam edecek. Cumhuriyet Halk Partisi olarak büyümeye ve mücadelemizi büyütmeye devam ediyoruz” dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat