DEVA Partisi Mersin’den 23 Nisan Kutlaması
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

DEVA Partisi Mersin’den 23 Nisan Kutlaması


Bu haber 2021-04-22 13:27:48 eklenmiş

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) kuruluşunun yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Kurtuluş Savaşı şartları altındayken TBMM’yi kurduğuna dikkat çeken Başkan Cenkcimenoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tüm çocuklara armağan ettiğini ve DEVA Partisi iktidarında 23 Nisanları yine dünya çocuklarıyla birlikte kutlayacaklarını dile getirdi.
Kurtuluş Savaşı şartlarında gelişmiş olarak adlandırılan Avrupa ülkelerinden çok daha önce gerçekleştirdiği atılımlarla Türkiye’yi yüksek refah düzeyine taşıdığını ifade eden Başkan Cenkcimenoğlu, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. Yılını kutlamanın mutluğunu yaşıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bizelere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu kutsal emanetine sahip çıkacağız. Bu vesileyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm demokrasi ve kurtuluş kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bizlere bu mirasları bırakan kahramanları daima anarak, geçmişinden ders çıkaran ve değerlerine bağlı nesillerin yetiştiği bir ülke olmamız için çalışacağız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri


Yazarlar

Arşiv Arama
- -Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat