BAŞKAN ADİL BAL: GELSİN OKULLARDA NUTUK'U BERABER DAĞITALIM!
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

BAŞKAN ADİL BAL: GELSİN OKULLARDA NUTUK'U BERABER DAĞITALIM!


Bu haber 2021-04-22 21:24:07 eklenmiş

CHP TARSUS GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ADİL BAL'DAN GÖREVDEN ALINAN ÜLKÜ OCAKLARI ÇAMLIYAYLA BAŞKANINA MESAJ

BAŞKAN ADİL BAL: GELSİN OKULLARDA NUTUK'U BERABER DAĞITALIM!

CHP Tarsus Gençlik Kolları Başkanı Adil Bal sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada;

 "Çamlıyayla'da Ata'mızın "Nutuk" eserini dağıtmak isteyen ve Milli Eğitim Müdürü tarafından engellenen Çamlıyayla Ülkü Ocakları Başkanı'nın görevden alınması demokrasi değerleriyle bağdaşmayan, kirli siyaset kültürünün ürünü bir yaklaşımdır.

 Kendisinin ve bağlı bulunduğu kurumun ilgili kişilerinin sosyal medya paylaşımlarında takındıkları tavrı da anlayışla karşılıyoruz elbette. Hiçbir tutar yanı olmayan demokrasi dışı siyaset yapma biçimleri onları da bir şekilde esir etmiş, fikirlerini özgürce beyan edemez hale getirmiştir. Nutuk'u çocuklarımızla paylaşmak için başlattıkları iyi niyetli girişimi bile, bir şekilde çevresinden dolaşarak tutarsızca açıklamak, niyet beyan etmek zorunda kalmışlardır.

 CHP Tarsus Gençlik Kolları olarak, açıkça Ata'mıza sahip çıktığı için görevden alınan Çamlıyayla Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Kayabaşı hiç merak etmesin; ilk seçimde Nutuk'u ve Ata'mızı özgürce savunabileceği, fikirlerini yayabileceği bir Türkiye inşa edeceğiz.

 Kendisiyle özgür bir ülkede yaşamanın mutluluğunu paylaşacağımız günler yakın. İçi rahat olsun; onun için de kirli siyaseti yıkacak, temiz siyaseti biz kuracağız.

 Buradan kendisine açık çağrımızdır; gelsin okullarda Nutuk'u birlikte dağıtalım!

 Unutmasın; hiçbir makam, hiçbir mevkii, hiçbir güç bu ülkeden Atatürk değerlerini silecek kadar büyük değildir ve Nutuk Kalacak, Onlar Gidecektir!" Dedi.


ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri


Yazarlar

Arşiv Arama
- -Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat