Ak Parti İl Başkanı Ercik, Ramazan Bayramını Kutladı.takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Ak Parti İl Başkanı Ercik, Ramazan Bayramını Kutladı.


Bu haber 2021-05-10 22:38:31 eklenmiş
Ramazan Bayramı dolaysıyla yazılı bir açıklama yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir ramazan ayını daha geride bırakarak küskünlerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, safların sıklaştığı, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.” dedi.

Mesajında, bayramlarda birlik, beraberlik, paylaşma ve hoşgörünün en güzel şekliyle  yaşandığının altını çizen İl Başkanı Cesim Ercik, " Ramazan ayının akabinde İslam alemi olarak beklediğimiz Ramazan Bayramı, birlik ve beraberliğin perçinleştiği, sevgi, kardeşlik ve barış ortamının yoğun olarak yaşandığı  ve paylaşma duygusunun en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerdir. İnsanlara erdem ve olgunluk kazandıran, sevgi, hoşgörü, sabır ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı Ramazan ayının sonuna gelmiş olmanın hüznünü yaşamaktayız. Dünyada ve Ülkemizde yaşanan Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu bayramda sevdiklerimizden, akrabalarımızdan, komşularımızdan ve dostlarımızdan ayrı kalacağız. Bu ayrılık tez zamanda biter ve yine eskisi gibi bir araya gelip hasbihallerimize devam ederiz inşallah. Siz değerli Mersinli hemşehrilerimden ricam, devletimizin pandemi nedeniyle almış olduğu tedbir ve kurallara uyalım kendimizi ve sevdiklerimizi koruyalım. Bu duygu ve düşüncelerle; Milletimizin her türlü dayanışma duygusunun tezahür ettiği Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, Bayramın, ülkemize, kentimize, milletimize, İslam Alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini dilerim.” diye konuştu.
 
 
 
 
Ek alanı
 
 
 

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat