SABRİ TEKLI:UMARIM UZAKTAN BAYRAMLAŞTIĞIMIZ SON BAYRAMIMIZ OLUR...takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

SABRİ TEKLI:UMARIM UZAKTAN BAYRAMLAŞTIĞIMIZ SON BAYRAMIMIZ OLUR...


Bu haber 2021-05-14 07:22:39 eklenmiş
Dünya bir yıldır çok zor zamanlar geçiriyor. Bir çok can kaybettik. Halen hastalık ile mücadele eden insanlar var. Böylesine bir süreçte dünya ekonomik olarakta oldukça negatif bir dönemin içerisinde. Ülkemizde de özellikle KOBİ olarak nitelendirilen küçük esnafımız çok zor günler geçiriyor. Özellikle onların adına 17 Mayıs sonrası normalleşmenin bir an evvel gelmesini temenni ediyorum.
Ama buradan özellikle böylesine zor günlerden geçerken ülke ekonomisine can suyu olan, 2020 yılında ve 2021 yılının ilk çeyreğinde Türkiye Cumhuriyetimizin ihracat rekorlarını kırarak dünyanın dört bir yanına ürünlerini gönderen, bir çok yeni pazar keşfeden, üretimden hiç vazgeçmeyen, istihdam rakamlarının düşmesine engel olan tüm ülke sanayicilerimize şükranlarımı sunuyorum. Her geçen gün gelişen Türk sanayisinin önümüzdeki yıllarda dünya çapında bir marka olacağına eminim. Bu vesileyle tüm ‘sanayicilerimiz’ başta olmak üzere İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlar, önümüzdeki bayramların sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederim.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat