CİĞERLERİMİZ YANDI..!


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

CİĞERLERİMİZ YANDI..!


Bu haber 2021-08-07 01:33:24 eklenmiş


Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, 28 Temmuz’da Gülnar Orman İşletme Müdürlüğü sınırlarında olan Aydıncık İlçesi sınırlarında çıkan orman yangını 31.07.2021 saat 15:30’da ve 29 Temmuz’da Silifke Orman İşletme Müdürlüğü sınırları içinde 3 farklı yerde çıkan orman yangını 01.08.2021 saat 02:30’da havadan ve karadan yapılan müdahalelerle kontrol altına alındı.
Aşırı rüzgâr nedeniyle büyüyerek yayılan yangının yerleşim yerlerine ulaşmaması için yoğun çaba harcayan ekiplerimiz ve gönüllüler cansiperane görevlerini yerine getirdiler. Vatandaşlarımızın canına zarar gelmemesi tek teselli oldu. Orman yangını bölgesinde soğutma çalışmalarımız sürüyor.
 
Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman “Bu zorlu mücadelede günlerce gözünü kırpmadan canını ortaya koyan mesai arkadaşlarıma, gönüllülere ve vatandaşlara teşekkür eder, vatandaşlarımızı orman yangınları konusunda bir kez daha duyarlı olmalarını ve en ufak duman gördüklerinde 112 acil çağrı merkezini aramaları gerektiğini” belirtti.

ETİKETLER : Orman Yangınları Mersin Orman Yangını Yangın
Diğer RÖPORTAJ haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat