Fasulye ve Bezelye İhracatında AHBİB Atağı


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Fasulye ve Bezelye İhracatında AHBİB Atağı

Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (AHBİB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, temmuz ayında geçen senenin aynı dönemine kıyasla % 27 artışla 106,1.000.000 dolarlık ihracat gerçekleştirdiklerini açıkladı. Temmuz ayında 142 bin 959 ton ürünü global pazarlarda değerlendirdiklerini belirten Başkan Hüseyin Arslan, bu ayda en fazla ihraç ettikleri ürünlerin bezelye ve fasulye olduğunu kaydetti.
Bu haber 2021-08-09 19:38:23 eklenmiş


Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (AHBİB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, temmuz ayında geçen senenin aynı dönemine kıyasla % 27 artışla 106,1 000 000 dolarlık ihracat gerçekleştirdiklerini açıkladı. Temmuz ayında 142 bin 959 ton ürünü global pazarlarda değerlendirdiklerini belirten Başkan Hüseyin Arslan, bu ayda en fazla ihraç ettikleri ürünlerin bezelye ve fasulye olduğunu kaydetti.


ETİKETLER : AHBİB
Diğer EKONOMİ haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat