Yangınzedelerin Su Borçlarını Ödemek İçin Harekete Geçildi


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Yangınzedelerin Su Borçlarını Ödemek İçin Harekete Geçildi

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Ağustos ayı olağan toplantısının 1. birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.
Bu haber 2021-08-10 20:34:06 eklenmiş


Mersin’de ve Türkiye’de çıkan orman yangınlarında Büyükşehir’in tüm birimleriyle seferber olduğunu vurgulayan Başkan Seçer, yangından etkilenen hanelerin MESKİ’ye olan su faturalarının Büyükşehir Belediyesi tarafından ödenmesi için de çalışma başlattıklarını söyledi. Seçer, “Tabi bunun bir yasal altının hazırlanması gerekiyor. İhtiyaç dahilinde de bunu yüce Meclisimizin takdirine sunacağız” diye konuştu.

 

“Vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum”

 

Başkan Vahap Seçer, Muharrem ayı dolayısıyla Muharrem orucunun herkeste hoşgörü ve sevgiyi büyütmesini dileyerek, “Kardeşliğimiz, birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Tüm canların Muharrem oruçlarının ve dualarının kabul olmasını diliyorum” dedi. Seçer, devam eden pandemi sürecinde bilim adamları tarafından sürekli dillendirilen aşının önemini vurgulayarak, “Bilim adamlarına kulak vermemiz gerekiyor. Bazı yurttaşlarımızın farklı nedenlerden aşı olmaktan imtina ettiklerini biliyoruzVatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorumToplum sağlığı açısından, pandemi illetinden bir an önce kurtulmamız için mutlaka toplumun önemli bir kesiminin aşı olması gerektiğini söylemek istiyorum” diye konuştu.


ETİKETLER : Mersin Mersin Sondakika Mersin Haberler Mersin Haber Vahap Seçer Mersin Büyükşehir Belediyesi
Diğer DİĞER haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat