TEHLİKELİ GERGİNLİK..!


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

TEHLİKELİ GERGİNLİK..!

Başkent Ankara'da Suriyeli grubun 2 Türk'ü bıçakladığı iddiası mahalleyi sokağa döktü.!
Bu haber 2021-08-11 22:45:24 eklenmiş


Türkiye'de mültecilerle ilgili tartışmalar gündemdeki yerini korurken, sosyal medyada dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Söz konusu iddiaya göre Ankara Altındağ'da Suriyeli bir grubun 2 genci bıçakladığı haberinin ardından mahalleli sokağa döküldü. Öfkeli vatandaşları, polis ekipleri sakinleştirmeye çalıştı.
 
Suriyelilerin ardından Afganistan'daki iç olaylarla birlikte Afganların da göç etmesiyle birlikte Türkiye'nin bir numaralı gündem maddesi, mülteciler oldu. Suriyeliler ve Afganların gönderilmesiyle ilgili tartışmalar devam ederken, Başkent'te tehlikeli bir gerginlik yaşandı.
 
2 GENCİ BIÇAKLADIKLARI İDDİASI
 
Ankara 'nın Altındağ ilçesinde bulunan Battalgazi Mahallesi'nde iddialara göre Suriyeli bir grubun, 2 Türk genci bıçakladığının haberini alan mahalleli, ayağa kalktı. Suriyelilerin yaşadığı bölgeye doğru yürüyen mahalle halkı, çevik kuvvet tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.
 
ÖFKELİ GRUBU EKİPLER SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI
 
Diğer yandan bölgeden gelen bir başka videoda ise polislerin, öfkeli vatandaşlarla konuştuğu ve sakinleştirmeye çalıştığı görüldü. Polislerin, durumu kontrol altına almak için vatandaşlara evlerine dönmeleri yönünde çağrı yaptığı öğrenildi.

ETİKETLER : Türkiye Mülteci Suriye Afgan Mülteci
Diğer GÜNCEL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat