YANGINDAN ZARAR GÖREN EVE YARDIM ELİ


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

YANGINDAN ZARAR GÖREN EVE YARDIM ELİ

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, geçtiğimiz günlerde yaşanan sağanak yağış sonrası evi zarar gören Şen ailesi ile evi yangında harap olan Çoşkun ailesinin yüzünü güldürdü.
Bu haber 2021-08-14 16:18:03 eklenmiş


Toroslar Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışma bilinci ile çalışarak ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin zor zamanlarında yanlarında olmaya devam ediyor.
 
Sağanak yağışta tüm eşyaları kullanılmaz hale gelen ve Sağlık Mahallesi'nde ikamet eden Şen ailesine; ev eşyası, temizlik malzemesi ve yardım kolisi desteğinde bulunan belediye, Halkkent Mahallesi'nde yaşayan Coşkun ailesinin yangın sonucu tamamen zarar gören evlerinin tadilat, boya ve badana işlemlerini yaptı.
 
"Bizim Bağımız Gönül Bağı"
 
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, her iki aileye de geçmiş olsun dileklerini ileterek; "Ailelerimizin yüzünü bir nebze olsun güldürebildiysek ne mutlu bize. Biz, büyük bir aileyiz. Ve ailemizin her ferdinin sıkıntısını çözmek için çaba gösteriyoruz. Gönülden bağlı olduğumuz Toroslarımıza hizmet ederken, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin de her zaman yanında oluyoruz. İlçemizde sağanak yağıştan etkilenen tüm hemşehrilerime bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, her iki ailemize yenilenen evlerinde sağlıkla, huzurla oturmalarını diliyorum" diye konuştu.

ETİKETLER : Toroslar Belediyesi Atsız Afşin Şahin Mersin Mersin Sondakika Haberonda Toroslar Haber Mersin Haber
Diğer DİĞER haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat