Hayatı Normalleştirmek Adına Önemli Aşamalar Kaydettik


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Hayatı Normalleştirmek Adına Önemli Aşamalar Kaydettik

Bakan Karaismailoğlu, Ayancık’ta Hafif Alaşımlı Sabit Köprü Kurulumu çalışmalarını inceledi. Bakan Karaismailoğlu, “Bugün Ayancık’ta önemli bir köprünün imalatı bitecek. Bu köprü ile Ayancık şehir geçişi sağlanmış olacak. Çatalzeytin- Türkeli arasında da ulaşım aksamıştı, oranın geçişini yarın tamamlamış olacağız. Bu yapılar geçici olarak sıkıntıları giderecek sonrasında kalıcı kuvvetli yapıları yapıp bitireceğiz” dedi.
Bu haber 2021-08-16 21:51:33 eklenmiş


Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bugün tamamlanacak olan Ayancık’ta Hafif Alaşımlı Sabit Köprü Kurulumu çalışmalarını inceledi. Basına açıklamalarda bulunan Bakan Karaismailoğlu, “Devletin bütün kurumları, bütün bakanlıkları topyekün bir mücadele içerisindeyiz. Vatandaşımızın ihtiyacı olan Ayancık şehir geçişini bu köprü ile bugün sağlamış olacağız” dedi.

Çatalzeytin- Türkeli arasında da ulaşımın aksadığını ve yine portatif köprülerle geçişin yarın tamamlanacağını bildiren Bakan Karaismailoğlu, “Bunlar geçici önlemler. Bunların sonrasında kalıcı kuvvetli yapıları bitirerek bölgeyi eskisinden daha iyi hale getireceğiz. Afetten etkilenen bölgelerde STK’lar, gönüllüler, tüm kurumlarım ve bakanlıklarımızla dayanışmanın en güzel örneklerini veriyoruz. Hayatı normalleştirmek adına önemli aşamalar kaydettik. Yaşanan sıkıntıları gidererek yerleşim yerlerimize hızla elektrik ve su verdik. Yollarımızı hızla açıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz ve sıkıntıları gidermek için tüm gayretimizle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 


ETİKETLER : Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Adil Karaismailoğlu
Diğer GÜNCEL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat