Vali Ali İhsan SU'dan, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Vali Ali İhsan SU'dan, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Mersin Valilisi Ali İhsan Su, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Su yayınladığı mesajda; "Bugün milletçe büyük zaferin 99. yıl dönümüne kavuşmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz."dedi.
Bu haber 2021-08-29 11:55:35 eklenmiş


"Yüce milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde Samsun'da başlattığı kurtuluş mücadelesini, her türlü yokluk ve imkansızlığa rağmen 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi sonunda zaferle taçlandırmış ve bu güzel vatanımızı bizlere emanet etmiştir. Bizler de onların torunları olarak istiklal ve istikbalimize sahip çıkarak ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkarmak için onlardan aldığımız ilhamla, var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
 
Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ebediyete intikal eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun."ifaderini kullandı.

ETİKETLER : #mersin Valiliği #ali ihsan su #30 Ağustos
Diğer RÖPORTAJ haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat