Seyhat Edecekler Dikkat..! 6 Eylülden Sonra Zorunlu


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Seyhat Edecekler Dikkat..! 6 Eylülden Sonra Zorunlu

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Pezük, yaptığı açıklamayla 6 Eylül itibarıyla tren yolculuğu yapacak olan kişilerden zorunlu PCR testi isteneceği açıklandı.
Bu haber 2021-09-01 21:13:59 eklenmiş


Hasan Pezük yaptığı açıklamada, ‘Covid 19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül'den itibaren şehirlerarası trenlerde seyahat edecek yolcularımızın aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri gerekmektedir’ ifadelerini kullandı.

Pezük konuşmasının devamında ‘Kovid 19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül'den itibaren şehirlerarası trenlerde seyahat edecek yolcularımızın aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Covid 19 ile mücadelede başarılı olmak ancak hepimizin duyarlı olması ile mümkündür. Bu kapsamda TCDD Taşımacılık olarak gerekli tüm tedbirlerimizi alıyoruz yolcularımızdan da bu tedbirlere uymalarını rica ediyoruz. ‘ ifadelerine yer verdi.


ETİKETLER : #tcdd #koronavirüs #6 Eylül Aşı zorunluluğu
Diğer DİĞER haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat