Türkiye, Bu Yılın Sonunda Yüzde 10 Civarında Büyüyecek


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

Türkiye, Bu Yılın Sonunda Yüzde 10 Civarında Büyüyecek

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TCDD Behiç Erkin Toplantı Salonu’nda düzenlenen “Omuz Omuza 165 Yıl Demiryolu İşçi Buluşması” Programına katıldı.
Bu haber 2021-09-29 19:17:09 eklenmiş


“Türkiye, Bu Yılın Sonunda İnşallah Yüzde 10 Civarında Büyüyecek”
 
Uluslararası kuruluşların Türkiye’ye karşı yürütülen projenin bir parçası olarak negatif açıklamalarda bulunduklarını hatırlatan Bilgin, “Hepsi pişman oldular, çok geçmeden açıkladıkları beklenti rakamlarını değiştirdiler. Akdeniz’de, Libya’da, Suriye’de ve bütün bu coğrafyada Türkiye’ye karşı bir proje var. Uluslararası güçleri de bir miktar anlamaya çalışalım, uzun yıllar kontrol altında tuttukları ülke kontrolden çıkıyor, onlar da şaşırıyorlar. Türkiye’ye yönelik operasyonlar, acaba tekrar kontrol altına alabilir miyiz çabalarıdır. Bu yılın sonunda inşallah Türkiye yüzde 10 civarında büyüyecek. Bunu tesadüfen söylemiyorum Türkiye’nin büyümesini analiz ederek, büyümenin hangi sektörlerde nasıl gerçekleştiğini, buradaki yerli katma değerin, emeğin yaptığı değeri ölçerek Türkiye’deki negatif düşünenlerin ön yargılarından kurtulması gerek” diye konuştu.

ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat