Mezitli’de Gerçekleştirilen Tarımsal Projeler İstanbul’da Tanıtıldı


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

Mezitli’de Gerçekleştirilen Tarımsal Projeler İstanbul’da Tanıtıldı

Başkan Tarhan, Mezitli’de gerçekleştirilen tarımsal projeleri İstanbul’da tanıttı Tarım alanında gerçekleştirdiği sayısız proje işe dünya gündeminde yer bulan Mezitli Belediyesi İstanbul’da gerçekleşen CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesinin de ilgi odağı oldu.
Bu haber 2021-10-04 23:57:20 eklenmiş


Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın da katıldığı zirvenin fuar bölümünde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu basın açıklaması için de iki dünya şampiyonluğu ödülünün sergilendiği Mezitli Belediyesi standının önünü seçti.
 
 
3 gün boyunca devam eden çalıştayın fuar bölümünde Mezitli’de gerçekleştirilen Kent İçi Tarım, Kadın Üretici Pazarları, Hobi Bahçeleri, Jakaranda korulukları ve üreticilere verilen destekler anlatıldı, ilgili broşür ve tanıtım kitapları dağıtıldı.
 
 
Kadın Üretici Pazarları, Mezitli Solinova Üretici Kadın Kooperatifi ve Mezitli Kent Konseyi üyeleri tarafından üretilen ürünler sergilendi, ikramlarda bulunuldu.
 
 
Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra başta Büyükşehir Belediye Başkanları olmak üzere fuarda yer alan belediye başkanı ve davetlileri Mezitli Belediyesi Standında ağırlayan Başkan Tarhan, açılan diğer standları da geçerek Mezitli’de tarımsal alanda gerçekleşen projeleri anlattı.
 
 
Çok verimli bir fuar organizasyonu geçirdiklerini dile getiren Başkan Tarhan, “Mezitli Belediyesi olarak tarımsal alanda gerçekleştirdiğimiz projelerimizi artık ülkemiz sınırlarını aşarak geniş kesimler tarafından bilinir hale geldi. Projelerimizi kendi alanlarında uygulayan belediyeler de oldu. Bu projelerimizi bir kez de CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesinde anlatabilmenin gururunu yaşadık. Belediye Başkanları ve davetliler yoğun ilgi gösterdi. Çalışmalarımızı anlattık, broşürler kitaplar dağıttık. Çok verimli bir organizasyon oldu. CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesini hazırlayan, burada görev alarak başarıyla tamamlanması sağlayan herkese ve Mezitli’de gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı aktaran çalışanlarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ederim” dedi.

ETİKETLER : #Mezitli Belediyesi #Neşet Tarhan
Diğer DİĞER haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat