Başkan Seçer; “Bu Millete Hizmet Etme Aşkımız ve Şevkimiz Var”


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

Başkan Seçer; “Bu Millete Hizmet Etme Aşkımız ve Şevkimiz Var”

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin’i karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Mut ve Silifke ilçelerinde yoğun bir program gerçekleştiren Başkan Seçer, esnaf, vatandaş, muhtar ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşup sorun ve taleplerini dinledi. Mersin’in dört bir yanına eşit ve adil bir şekilde hizmet götürdüklerini vurgulayan Başkan Seçer, “Bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var” dedi.
Bu haber 2021-10-09 17:13:42 eklenmiş


CHP Mut İlçe Başkanlığı’nda başlayan programın devamında Başkan Seçer, semt pazarını ve Taşhan Üretici Kadın Pazarı'nı gezerek, esnafa “hayırlı işler” dileğinde bulundu. Pazar esnafının taleplerini dinleyen Başkan Seçer, Taşhan Üretici Kadın Pazarı’nda alkışlarla karşılandı. Taşhan’da Başkan Seçer, Mut Engellileri Umut Derneği’nin bebek yapım atölyesinin sergisini inceleyerek, ardından ressam Gülcan Küçüktürk’ün “Taşhan2” temalı resim sergisini gezdi.
 
Başkan Seçer, şehit Aydın’ın ailesini ziyaret etti
 
Başkan Seçer, Mut programı kapsamında ilçeye yeni atanan Kaymakam Batuhan Bingöl'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ardından Başkan Seçer, Kahramanmaraş’ta yangın söndürme uçağının düşmesi sonucu şehit olan orman mühendisi Oğuz Avşar Aydın’ın ailesinin Mut’taki evine giderek, baba Salih ve anne Emine Aydın’a başsağlığı dileklerini iletti.
 
11 mahalle muhtarı ve mahallelilerle bir araya geldi
 
Mut programı kapsamında Başkan Seçer, 11 mahalle muhtarı ve mahallelilerle buluştu. Dereköy Mahallesi’nde gerçekleşen programda Başkan Seçer, tek tek muhtar ve vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Seçer, toplantıda üretimi artırmak adına tüm mahallelerde eşitlik gözetilerek sunulan tarım ve hayvancılık desteklerine ilişkin bilgiler paylaştı. Ayrıca eğitim ve öğretime önem verdiklerini söyleyen Başkan Seçer, eğitimin en büyük servet olduğu ifadesini kullandı.
 
“Bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var”
 
CHP Mut İlçe Başkanlığı ziyaretinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Seçer, Mut’un tarımsal üretim potansiyeli açısından özel bir ilçe olduğunu söyledi. Tüm ilçelere olduğu gibi Mut’ta da eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüreceklerini dile getiren Başkan Seçer, seçilmiş bir Belediye Başkanı olduğu vurgusuyla yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
“Benim hesap vereceğim merci buradaki vatandaşlar. Sizlerin bize verdiği bu destek, bu güven, bizlerin omzunda çok ağır bir yük. Peki, bu ağırlığı hissediyor musunuz? Vallahi ben Belediye Başkanı olarak o ağırlığı görüyorum ama taşımakta hiç zorlanmıyorum. Neden? Bu vatana hizmet etme, bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var."
 
“Bizim görevimiz Mersin’i kalkındırmak”
 
Cumhuriyetin kuruluş ilke ve prensipleri ile çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Seçer, “Bizim görevimiz Mersin'i kalkındırmak” dedi. Talepleri yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan Başkan Seçer, mevcut imkanları en akılcı şekilde hizmette eşitlik anlayışıyla kullandıklarını belirtti.

ETİKETLER : #Mersin Büyükşehir Belediyesi #Vahap Seçer # Sondakika Mersin #Mersin #Haberonda #Sondakika Haberleri
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat