Vali Su Muhtarlarla Buluştu

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

Vali Su Muhtarlarla Buluştu

Vali Ali İhsan Su ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ münasebetiyle Valiliğimiz tarafından organize edilen program kapsamında muhtarlarla bir araya geldi.
Bu haber 2021-10-19 18:49:00 eklenmiş


Suphi Öner Öğretmenevi’nde düzenlenen buluşmaya Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, İdare ve Denetim Müdürü Mehmet Akdoğan, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Mersin Şube Başkanı Ali Gülgen, Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Merkez İlçeler Şube Müdürü Kenan Hazar ile muhtarlar katıldı.
 
Programda yaptığı konuşmasında muhtarların devletin,  kamu kurum ve kuruluşların mahallelerdeki temsilcisi olduğunu kaydeden Vali Su, “Muhtarlarımız vatandaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenerek bize sorunların ve taleplerin aktarılmasında önemli rol üstleniyor. Mahallenin alt yapıdan üst yapıya, güvenlikten eğitime, sağlıktan gençlik spora kadar her alandaki ihtiyaçlarını bize iletiyorsunuz. Biz de elimizden geldiğince bunları yerine getirmeye çalışıyoruz. Mahallenin güvenliğinin sağlanması bakımından da çok ciddi katkılar sunuyorsunuz. Bu anlamda muhtarlarımıza çok teşekkür ediyor, sizlerin şahsında tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.

ETİKETLER : #mersin Valiliği #ali ihsan su # mersin muhtarlar #toroslar muhtarlar #akdeniz muhtarlar #yenişehir muhtarlar #mezitli muhtarlar
Diğer GÜNCEL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat