ANADOLU BASIN BİRLİĞİ MERSİN ŞUBE YÖNETİMİDEN MEİGDER’e ZİYARET

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

ANADOLU BASIN BİRLİĞİ MERSİN ŞUBE YÖNETİMİDEN MEİGDER’e ZİYARET

Anadolu Basın Birliği Mersin Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri olarak Mersin İnternet Gazetecileri Derneği (MEİGDER) yeni yerinde ziyaret ederek, gazetecilerin dayanışması ve fikir alış verişinde bulunuldu.
Bu haber 2021-10-27 19:59:51 eklenmiş


Anadolu Basın Birliği Mersin Şubesi genel kurulunun ardından oluşan yeni yönetim, ilk ziyaretini MEİGDER’e yaptı.
 
Yeni seçilen Başkan Levent Er ile birlikte Başkan Yardımcıları Ahmet Söyler, Feyyaz Yıldız ve Muhasip üye Ali Çelikbaş’ın katılımı ile Mersin İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Vahap Şehitoğlu ve MEİGDER yönetim kurulu üyeleri tanışma ve kaynaşma gazetecilerin sorun ve çözüm önerileri üzerine sohbet gerçekleştirdiler.
 
Anadolu Basın Birliği Mersin Şubesi Başkanı Levent Er, Türkiye genelinde örgütlüyüz kısa sürede Mersin'de yeni oluşum üyeler ile etkin çalışma ve ziyaretler ile hep birlikte güçlü sivil toplum kuruluşları olmak zorundayız, Türkiye’de son günlerde adından sıkça söz ettiren Mesleklerinde etkili ve saygın yönetimiyle Mersin İnternet Gazetecileri Derneği’nin gazetecilik ve mesleğine gönül verenler anlamında önemli bir açığı kapattığını belirterek, MEİGDER’in daha da güçlenmesi için kendilerine düşen görevin fazlasını yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.
 
MEİGDER Başkanı Vahap Şehitoğlu ise yeni seçilen Anadolu Basın Birliği Mersin Şubesi yönetimini ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını dile getirerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Şehitoğlu, gazetecilerin bağımsız, ilkeli ve dürüst yayıncılık yapması adına MEİGDER olarak dev bir adım attıklarının altını çizerek, “Yolumuzdan şaşmadan emin adımlarla her geçen gün daha da güçlenerek ilerliyoruz.
 
Diğer derneklerle de irtibatımızı koparmadan gerçek gazetecilerin sorunlarını çözmek için üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Levent Er, "Anadolu Basın Birliği yönetimi olarak ziyaretlere ve üye yenileme çalışmalarına ivme kazandırıp, Basın emekçilerine sahip çıkalım, farklı isimlerde olsak sorun ve çözüm önerileri için birlikte basın güç birliğini oluşturmak zorundayız" dedi.

ETİKETLER : #ABB Mersin Şubesi # MEİGDER
Diğer RÖPORTAJ haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat