Bakan Bilgin, ''3600 Ek Gösterge'' Hakkında Konuştu!

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

Bakan Bilgin, ''3600 Ek Gösterge'' Hakkında Konuştu!

Memur-Sen'in düzenlediği 'Büyük Türkiye Buluşması'na katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, milyonlarca insanın merakla beklediği 3600 ek gösterge meselesi hakkında konuştu.
Bu haber 2021-11-14 19:05:55 eklenmiş


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin,  Memur-Sen'in düzenlediği 'Büyük Türkiye Buluşması'na katıldı. Burada önemli açıklamalarda bulunan Bakan Bilgin,  3600 ek gösterge meselesi hakkında da konuştu. 
 
Sosyal politikaların hayata geçirme konularında yeni meseleler olduğunu ve bunlardan birinin de asgari ücret meselesi olduğunu belirterek asgari ücretin enflasyonun üzerinde bir refah düzeyine taşıması için de bir komisyonun çıkması gerektiğini söyledi. Herkesin merakla beklediği 3600 ek gösterge meselesini de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın direktifleriyle sonuçlandırmak üzere olduklarını söyleyen Bakan Vedat Bilgin, Bu çalışmayı da 2022 Ocak ayı içerisinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gündeme getireceklerini ifade etti.

ETİKETLER : #3600 ek gösterge
Diğer GÜNDEM haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat