TOROSLAR TARIMDA TACİZ YOK MÜDÜR YEME VAR.!


BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

TOROSLAR TARIMDA TACİZ YOK MÜDÜR YEME VAR.!

Mersin’in Toroslar İlçe eski Tarım Müdürü Ali Baysal, hakkında açılan hakaret davasından beraat etti.
Bu haber 2021-11-27 10:02:04 eklenmiş


Toroslar’da ‘Yöre Çocuğu’ olarak tanınan Toroslar eski ilçe Müdürü Ali Baysal, iddiaya göre, Mersin İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapan Hatice Ceren’e hakaret ettiği gerekçesiyle şikayette bulunulmuş ve hakkında kamu davası açılmıştı.
 
Bu süreç içerisinde Toroslar Tarım İlçe Müdürlüğünden alınarak başka bir İl’e tayini çıkartılan Ali Baysal hakkında 7. Asliye Ceza Mahkemesinde açılan kamu davası da beraatla sonuçlandı.
 
Mahkemenin beraat kararı, Toroslar bölgesi Muhtarlarınca ‘adalet yerini buldu’ şeklinde değerlendirildi.
 
Gazeteci A.Vahap Şehitoğlu’na başından geçen olayın, memuriyette önünün kesilmesi için kurulan bir ‘tezgah’ olduğunu öne süren Baysal, ‘Taraflı ve baskı altında haksız bir şekilde Çankırı’ya tayinim çıkartıldı. Yöreme hizmet etmem engellendi. AK Parti’den belediye başkanlığına aday adayı olmuştum. Memuriyette yükselişimin önüne geçmek için siyasi yanımda öne çıkartarak sol gazetelerde aleyhime haberler yaptırıldı. Kumpaslar kuruldu. Ancak beni engellemek isteyenlerin hevesleri kursaklarında kaldı. Beraat ettim. Adalet yerini buldu. Elimden alınan haklarımın geri iade edileceği inancını taşıyorum’ dedi.
 
HATİCE CEREN HAKKINDA DAVA
 
Ali Baysal’ın beraatle sonuçlanan hakaret davasının şikayetçisi Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde görevli şube müdürü Hatice Ceren’e bir erkek mühendise ‘cinsel taciz’ iddiaıyla dava açıldı.
 
İl Müdürlüğünde görevli Ziraat Mühendisi Çağatay Demirkol’a 'cinsel taciz' iddiasıyla Mersin 1. Asliye Ceza mahkemesinde dava açılan Hatice Ceren’le ilgili sosyal medya da dolaşan paylaşımlarda dikkat çekti.
 
 
 
 
Kaynak:sonses.tv

ETİKETLER : #toroslar tarım ilçe müdürlüğü #ali baysal
Diğer YEREL haberleri...


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat