Başkan Seçer; ''Basın Objektif, Tarafsız ve Bağımsız Omalıdır''


BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

Başkan Seçer; ''Basın Objektif, Tarafsız ve Bağımsız Omalıdır''

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 2022 yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nın 1. Birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında yapıldı.
Bu haber 2022-01-10 19:59:53 eklenmiş


Başkan Seçer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de şu cümlelerle kutladı:
 
“Demokrasilerde basın olmazsa olmazdır ve çok değerli bir yönetim organıdır. Parlamenter sistemde kuvvetler ayrılığı prensibi ön plandadır ve basın dördüncü güç olarak anılır. Yasama, yürütme ve yargı ama bunun yanında bütün bunları denetleyen bir de medya vardır. Hakları ve sorumlulukları önemlidir. Çünkü önemli bir iş yapıyorlar. Basın objektif, tarafsız ve bağımsız olmalıdır. Kamu görevi yaptıklarının farkında olan, bu sorumlulukla hareket eden tüm gazetecilerin; kentimizin ve ülkemizin gelişimi için katkılarını sürdüreceğine canı yürekten inanıyorum. Basın çalışanlarının haklarını düzenleyen yasanın yürürlüğe girmesinin yıl dönümü olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, camiaya başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri...


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat