ENHANCER Projesi; İstihdam Yaratma Odaklı Kooperatif Hibe Programı


BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın alMersin Sondakika

ENHANCER Projesi; İstihdam Yaratma Odaklı Kooperatif Hibe Programı


Bu haber 2022-01-11 21:56:05 eklenmiş


Avrupa Birliği tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Uyum için Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi (ENHANCER) Projesi” kapsamında; İstihdam Yaratma Odaklı Kooperatif Hibe Programı için çağrıya çıkılmış ve başvurular başlamıştır.

İstihdam Yaratma Odaklı Kooperatif Hibe Programı ile Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ve Yerel Ev Sahibi Toplulukların sosyo-ekonomik uyumunun artırılması ve geçim kaynaklarının iyileştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu kapsamda, uygulama illerinde kayıtlı olan kooperatiflerin ve kooperatif birliklerinin kapasitelerini artırmalarını, bu sayede çalışan ve / veya ortak sayılarının sürdürülebilir bir şekilde büyümesini amaçlayan programa son başvuru tarihi 14 Mart 2022 olarak belirlenmiştir.


ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri...


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat