''BUYUR BURDAN KAÇ'' OYUNU YENİŞEHİR'DE TİYATROSEVERLER İLE BULUŞTU

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

''BUYUR BURDAN KAÇ'' OYUNU YENİŞEHİR'DE TİYATROSEVERLER İLE BULUŞTU

M#ersin Yenişehir Belediyesi, Sevtekin Sanat Tiyatrosu oyuncularının sahnelediği “Buyur Burdan Kaç!” oyununu Mersinli tiyatroseverlerle buluşturdu.
Bu haber 2022-02-22 19:33:25 eklenmiş


Yenişehir Belediyesinin desteği ile sahnelenen oyunun geliri ile Kıbrıs İlkokulu öğrencileri Anıtkabir’i ziyaret edecek.
 
İstanbul Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi Pelin Sıngın’ın girişimi ve Yenişehir Belediyesinin destekleriyle sahnelenen oyunun geliri ile Kıbrıs İlkokulu öğrencileri 23 Nisan’da Anıtkabir’e giderek, Ata’nın manevi huzuruna çıkacak.
 
Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde sahnelenen oyunu izledi. İki perde halinde sahnelenen komedi oyununun sonunda oyunculara ve Mersinli sanatseverlere teşekkür eden Başkan Abdullah Özyiğit, “Bu buluşmaları tekrar edelim, sık sık bir araya gelelim. Bu vesile ile Kıbrıs İlkokulu öğrencilerimizi 23 Nisan’da Anıtkabir’e götürmüş olacağız. Sanatla böyle güzel bir amaca da hizmet etmiş olacağız” dedi.

ETİKETLER : #Yenişehir Belediyesi #Abdullah Özyiğit #mersin haberleri #mersin sondakika
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat