BAŞKAN ÖZYİĞİT, MTSO MECLİS TOPLANTISINDA FARK YARATAN PROJELERİ ANLATTI

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

BAŞKAN ÖZYİĞİT, MTSO MECLİS TOPLANTISINDA FARK YARATAN PROJELERİ ANLATTI

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Sanayi ve Ticaret Odası Şubat Ayı Meclis Toplantısı öncesinde bugüne kadar Yenişehir’de hayata geçirdikleri projeleri anlattı.
Bu haber 2022-02-24 14:50:54 eklenmiş


Yenişehirlilerin refah düzeyini ve yaşam kalitesini yükseltmek ve Yenişehir’in sahip olduğu altyapıyı geliştirmek amacıyla kaynaklarını etkin kullanarak, projeleri tek tek hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Özyiğit, 5 yıllık stratejik planlarını halkın katılımı ile oluşturduklarını ve bu konuda Türkiye’de bir ilke imza attıklarını söyledi. Bu süreçte 5 bin 70 talep ve öneri aldıklarını kaydeden Başkan Özyiğit, “Seçildikten hemen sonra 5 yıllık stratejik planımızı oluşturmak amacıyla 32 mahallemizde toplantılar düzenleyerek, halkımızı dinledik. Muhtarlıklara sandıklar kurarak, toplantılara katılamayan vatandaşlarımızın öneri ve taleplerini yazılı olarak aldık. Ayrıca internet üzerinden de anket çalışması yaparak, halkımızın taleplerini aldık. Daha sonra uzmanların ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla spor, sosyo-kültürel, sosyal hizmetler, kentsel hizmetler ve ekoloji konularında çalıştaylar düzenledik. Ve Türkiye’de ilk defa bir belediye stratejik planını halkın katılımı ile hazırlamış oldu.” dedi.

ETİKETLER : #Yenişehir Belediyesi #Abdullah Özyiğit #Mersin #MTSO
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat