Vali Ali İhsan Su, Silifke Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

Vali Ali İhsan Su, Silifke Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Silifke ilçesindeki temaslarına devam eden Vali Ali İhsan Su, “Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları” kapsamında Silifke muhtarlarıyla bir araya geldi. Vatandaşlarla da buluşarak sorun ve taleplerini dinledi.
Bu haber 2022-02-25 15:41:25 eklenmiş


Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Silifke muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Su, İçişleri Bakanlığımızın genelgesi gereğince muhtarların sorunlarını dinlemek ve mevcut problemlerin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlamak amacıyla bu toplantıları gerçekleştirdiklerini söyledi. Vali Ali İhsan Su, muhtarların dile getireceği sorun ve talepleri son derece önemsediklerini vurgulayarak, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının vatandaşlarımıza hizmet etmek için her zaman görevinin başında olduğunun altını çizdi. 
 
İlimiz genelinde olduğu gibi önemli hizmetlerin Silifke İlçesinde de gerçekleştirilmeye devam ettiğini kaydeden Vali Ali İhsan Su; “Bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımız elimiz, ayağımız siz değerli muhtarlarımızsınız. Biz sizler vasıtasıyla o mahalleyi tanıyor biliyoruz.” dedi.
 
Vali Su sözlerinin sonunda muhtarlarla buluşma toplantılarını her ilçede sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. 
 
Yapılan toplantıda tek tek dilek ve temennilerini dile getiren muhtarlar, toplantı sonunda teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.
 
Toplantıya Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner’in yanı sıra; Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, bölge müdürleri, kurum müdürleri ile ilçe muhtarları katıldı.                      
 
Vali Su, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
 
Vali Ali İhsan Su, Silifke ilçesi temasları kapsamında vatandaşlarla da bir araya geldi. 
 
Göksu Parkında Valiliğimiz tarafından düzenlenen programda, Vali Ali İhsan Su, bu toplantılar sayesinde vatandaşlarımızla bir araya gelindiğini, istek, talep ve önerilerin birinci ağızdan dinlenilerek aktarılan tüm konulara imkânlar çerçevesinde en uygun çözümler üretildiğini söyledi.
 
Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları not alan Vali Ali İhsan Su, toplantıda hazır bulunan ilgili kurum amirlerine talimat vererek, vatandaşlarımızın ilettiği sorun, şikayet ve taleplerin kanunlar çerçevesinde biran önce çözülmesini istedi.
 
Vali Su, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının 7 gün 24 saat boyunca görevinin başında, vatandaşın hizmetinde olduğunu vurguladı. 
 
Vali Su ile bire bir görüşerek sorunlarını doğrudan iletme imkanı bulan vatandaşlar ise, sıkıntılarının çözümü noktasında uygulanan bu tür toplantıların çok faydalı olduğunu belirtti. 

ETİKETLER : #mersin valiliği #ali ihsan su # mersin muhtarlar #toroslar muhtarlar #akdeniz muhtarlar #yenişehir muhtarlar #mezitli muhtarlar #silifke muhtarlar
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat