ANAMUR BELEDİYESİ, DOKTORLARI VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

ANAMUR BELEDİYESİ, DOKTORLARI VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

Anamur Belediyesi,14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede bulunan hastane, sağlık ocağı ve özel sağlık kuruluşlarında görev yapan doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına çiçek ve kupa bardak hediye etti.
Bu haber 2022-03-14 23:32:21 eklenmiş


Belediye Başkan Vekili Türkan Kasapoğlu, Başkan Yardımcıları Mehmet Tuğrul ve Mahmut Kara hastane ve sağlık ocaklarını ziyaret etti.
 
Anamur Belediyesi tarafından hazırlanan kupa bardakları sağlık çalışanlarına hediye ettiklerini belirten Başkan Vekili Türkan Kasapoğlu: “Özellikle son yıllarda bütün dünyada etkili olan pandemi ile birlikte doktorlarımız başta olmak üzere bütün sağlık çalışanlarının kıymetini birkez daha anladık. Hepimiz evlerimize kapanırken doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız bütün insanlığı hayata bağlamak için büyük fedakarlıklarda bulundular, hayatlarını ortaya koydular. Belediye Başkanımızın talimatı üzerine ilçemizde görev yapan doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarımız için  1000’in üzerinde kupa bardak yaptırarak hediye ettik. Ayrıca Ankara’da olduğu için programımıza katılamayan Belediye Başkanımız Hidayet Kılınç’ın selamlarını ilettik. Birkez daha doktorlarımız başta olmak üzere bütün sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz.” dedi.

ETİKETLER : #anamur belediyesi #hidayet kılıç
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat