Orman Genel Müdürü Karacabey; Bölge Müdürlüğü İdare Binası Temel Betonu Atma İşlemini Başlattı

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

Orman Genel Müdürü Karacabey; Bölge Müdürlüğü İdare Binası Temel Betonu Atma İşlemini Başlattı

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Mersin programı çerçevesinde; 2022 yılı yatırım programında bulunan Mersin Orman Bölge İdare ve Hizmet Binası İnşaatının temel betonu atma törenine katıldı.
Bu haber 2022-03-23 18:32:20 eklenmiş


 
Törende Genel Müdür Bekir Karacabey’e Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Daire Başkanı Mehmet Koç, Basın Müşaviri Mümin Döngez,  Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Öz Orman-İş Sendikası Genel Sekreteri Ali Bilgin, şube müdürleri, işletme müdür ve müdür yardımcıları, şefler ve yapı denetim teknik elemanları ile yüklenici firma eşlik etti.
 
Genel Müdür Bekir Karacabey; Uzun yıllar süresince devam eden Bölge Müdürlüğü İdare Binası yapım işinin bize ve şuan çalışanlarımıza nasip oldu. Söz konusu binanın yapımı ile birlikte tek kampüs içerisinde ormancılık hizmetlerinin verilecek olmasından dolayı memnuniyetini belirtti.
 
Mersin Bölge Müdürü Kenan Akduman da; Genel Müdürümüzün tüm ormancılık çalışmaları sırasında destek olduğu gibi bu yatırım programının alınmasındaki desteklerinden dolayı teşekkürlerini ve şükranlarını sundu.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat