Vali Su, 'Avukatlar Günü Balosu'na Katıldı

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

Vali Su, 'Avukatlar Günü Balosu'na Katıldı

Vali Ali İhsan Su, Mersin Barosu’nun düzenlediği 'Avukatlar Günü Balosu'na katıldı.
Bu haber 2022-03-30 12:49:35 eklenmiş


Dünyanın her yerinde savunma hakkının çok özel bir hak olduğunu belirten Vali Su, savunma hakkının en önemli temsilcilerinin avukatlar olduğunu ifade etti. Vali Ali İhsan Su, hakikatin ortaya çıkarılmasında ve hukuk sistemi içerisinde en önemli kurumlardan birinin de avukatlık mesleği olduğunu vurguladı. Tüm avukatların Avukatlar Gününü kutlayan Vali Su, programı gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere ve Baro Başkanı Gazi Özdemir’e teşekkür etti. 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Baro Başkanı Gazi Özdemir’in de birer konuşma yaptığı programda, meslek hayatında 25, 30, 40 ve 50. yılını dolduran avukatlara onur plaketleri Vali Ali İhsan Su ve protokol üyeleri tarafından verildi. 

Pedias Concept’te düzenlenen Baloya Vali Ali İhsan Su’nun yanı sıra, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Baro Başkanı Gazi Özdemir, il protokolü üyeleri ve çok sayıda avukat katıldı.


ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat