BAŞKAN ÖZYİĞİT: 3 YILDA SAMİMİYETLE HİZMET ÜRETMEYE ÇALIŞTIK

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

BAŞKAN ÖZYİĞİT: 3 YILDA SAMİMİYETLE HİZMET ÜRETMEYE ÇALIŞTIK

Yenişehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısının İkinci Birleşiminde konuşan Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, geride bıraktıkları 3 yıllık hizmet süresi boyunca samimiyetle çalıştıklarını ve önümüzdeki süreçte de Yenişehir’e en iyi hizmeti sunmaya çalışacaklarını söyledi.
Bu haber 2022-04-09 13:40:38 eklenmiş


Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde yapılan ve Yenişehir Belediyesinin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan Yenişehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısının İkinci Birleşiminde 3 gündem maddesi görüşülerek, karara bağlandı. Mecliste Yenişehir Belediyesinin 2021 yılı faaliyet raporu da oy birliğiyle kabul edildi.
 
Katılımcılıkla hazırladıkları stratejik planları doğrultusunda çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Başkan Abdullah Özyiğit, şu ifadeleri kullandı: “3 yılı geride bıraktık, çok uyumlu bir süreç geçirdiğimizi düşünüyorum. Yaptığımız işlerde her kesimden takdir aldığımızı görüyoruz. 3 yılda samimiyetle hizmet üretmeye çalıştık. Kentimizi daha iyiye taşımak adına büyük bir emek verdik, bu emeği tabi ki tek başımıza vermiyoruz. Başta meclis üyelerimiz, bürokratlarımız ve tüm emekçilerimiz ile Yenişehir’imize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Önümüze çıkan engeller var mı? Var. Son zamanlarda yaşanılan enflasyonist ortamın getirdiği çok önemli yükler var. Mesela geçen yıl kullandığımız yakıt 3 milyon 700 bin TL iken, bu yıl aynı miktarda yakıtı kullandığımızda bu rakam tam olarak 14 milyon TL’ye tekabül ediyor. Bu hesabı da geçen hafta yaptık, bu hafta belki de daha fazladır. 2021 yılında gelir ve gider bütçemizi yüzde 96 realize ettik. Katılımcılıkla hazırladığımız stratejik planımız doğrultusunda 3 yıllık dönemimizi tamamladık. Bu süreçte büyük bir özveri ve samimiyetle çalıştık, en az hatayla başarılı işlere imza atıyoruz. Katkı sunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat