Vali SU'dan “10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümü” Mesajı

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

Vali SU'dan “10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıl Dönümü” Mesajı

Türk Polis Teşkilatımız, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması görevini mesai mefhumu gözetmeksizin 177 yıldır canla-başla çalışarak sürdürmekte, kahramanlıklar ve fedakarlıklarla dolu bu çalışmalarını bizleri gururlandıran başarılara imza atarak taçlandırmakta, milletçe iftihar kaynağımız olmaya devam etmektedir.
Bu haber 2022-04-09 13:52:34 eklenmiş


Milletimizin ve ülkemizin huzur ve güvenliği için gecesini gündüzüne katarak çalışan Polis Teşkilatımız; 177 yıllık köklü geçmişinden aldığı birikim ve tecrübesini, zengin insan kaynağı, gelişmiş teknoloji ve çağın gerektirdiği uygun alt yapı ile harmanlayarak kendini geliştirmeyi sürekli kılmakta, hizmet çıtasını hep daha üst seviyelere çıkarmaktadır.
 
Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, Ülkemizin huzur ve güvenliği, Milletimizin birliği, beraberliği ve kardeşliğinin korunması uğruna Vatan ve Millet aşkıyla görevlerini ifa ederken şehadet mertebesine erişen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
 
Türk Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıl dönümünü ve başta ilimizde görev yapmakta olan polislerimiz olmak üzere ülkemizin dört bir yanında görevlerini büyük özveriyle yerine getirmeye devam eden tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Günü’nü içtenlikle kutluyor, tüm emniyet güçlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat