İsmail AVCI,Şimdi sizi en kısa sürede DAVUTOĞLU'nu Akdeniz ilçemizde misafir edeceğiz.

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

İsmail AVCI,Şimdi sizi en kısa sürede DAVUTOĞLU'nu Akdeniz ilçemizde misafir edeceğiz.

Gelecek Partisinin günden güne güçlendiğini belirten Başkan İsmail Avcı, Gelecek Parti lideri Ahmet Davutoğlu liderliğinde çok güçlendiklerini ve partilerine yoğun bir ilginin olduğunu en kısa sürede Genel başkanımız Sayın DAVUTOĞLU'nu Akdeniz ilçemizde misafir edeceğiz.
Bu haber 2022-04-13 10:04:26 eklenmiş


Gelecek Partisi  Mersin Akdeniz İlçe Başkanı iş adamı,Siyasetçi İsmail Avcı,birkaç arkadaşları,kendi partilileri ve özel bazı basın mensuplarına bir iftar yemeğinde bir araya deldi. İftar yemeğinde  sohbet ortamında konuşan Başkan İsmail Avcı, Gelecek Partisinin günden güne güçlendiğini belirterek, Gelecek Parti lideri Ahmet Davutoğlu liderliğinde çok güçlendiklerini ve partilerine yoğun bir ilginin olduğunu en kısa sürede Genel başkanımız Sayın DAVUTOĞLU'nu Akdeniz ilçemizde misafir edeceğiz dedi

Edinilen bilgilere göre çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Gelecek Partisi Akdeniz İlçe Başkanı iş adamı İsmail Avcı, partililere bir iftar yemeği verdi. Bir restaurantta gerçekleşen iftar yemeğine Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Atil Kaba, Gelecek Partisi Akdeniz Teşkilat Başkanı Ali Uyanık, Gelecek Partisi Akdeniz Gençlik Kolları Başkanı Fuat Yolcu ile çok sayıda partili ve gazeteciler Ahmet Söyler, Hikmet Durgun, Salih Kale ve Mehmet Kolbudak katıldı.

Gelen konuklarla tek tek ilgilenen Gelecek Partisi Akdeniz İlçe Başkanı iş adamı İsmail Avcı, iftardan sonra kısa bir konuşma yaparak tüm konuklara geldikleri için teşekkür etti.

Millete hizmet için siyasete atıldığını ve her zaman milletin hizmetinde olduğunun altını çizen Başkan Avcı, Akdeniz ilçe yönetimiyle çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmayacaklarını dile getirdi.


ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat