Mersin Orman Bölge Müdürlüğünde Bayramlaşma

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

Mersin Orman Bölge Müdürlüğünde Bayramlaşma

Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Ramazan Bayramı dolayısıyla bölge müdürlüğü sosyal tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma merasiminde personelle bir araya geldi.
Bu haber 2022-05-06 18:49:06 eklenmiş


Öz Orman-İş Genel Sekreteri Ali Bilgin, Bölge Müdür Yardımcılarımız Mehmet Fulin ve Yaşar Yaman Sağlam, Öz Orman-İş Mersin Şube Başkanı Halim Taşkın, şube müdürleri, işletme müdürü ve personelin katılımıyla bölge müdürlüğümüz sosyal tesislerinde bayramlaşma yapıldı.  
 
Bayramlaşma programında birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve bayramların güzelliğine dair yapmış olduğu konuşmasında Bölge Müdürü Akduman;  “Zorlu geçirdiğimiz 2 yıllık pandemi süreciyle beraber rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ı hep beraber idrak ettik. Ramazan Bayramının, tüm inananları birbirlerine daha çok yaklaştırmasına, dargınlıkların ortadan kalkmasına, kardeşlik ve dostluk duygularının daha da kuvvetlenmesine ve kederlerin bir yana bırakılıp mutlu olunması gerektiğine inanıyorum. Ramazan Bayramının sizin, ailenizin ve insanlığın hayrına vesile olmasını diliyor hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat