MEİGDER Anamur Yollarında

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

MEİGDER Anamur Yollarında

Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyetinin Anamur ilçesindeki haber etkinlikleri, tatil havasında geçti.
Bu haber 2022-05-21 08:50:11 eklenmiş


MEİGDER Yönetim Kurulu Başkanı A.Vahap Şehitoğlu, yönetim kurulu ve üyeleri haber etkinliği için davet edildiği Anamur’da çalışmalarını tatil havası içinde gerçekleştirdi.
 
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından, ‘Dr. Devlet Bahçeli Sahil Parkı’ açılış törenlerine davet edilen MEİGDER iki günlük Anamur gezisinde haber çalışmalarıyla Anamur gündemine de damgasını vurdu.
 
 
MEİGDER Başkanı A. Vahap Şehitoğu, Anamur haber etkinlikleri çalışmalarında kendilerine yardımcı olan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Meclis Başkanı Mehmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Ulu Otel sahibi İlhan Ulu, Genel Müdürü Suat Doğan , Luna Piena genel müdürü Kayhan Araslı, Tilki Ali,Kıbrıslı Mustafa, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler ve Anamurlu gazetecilere teşekkür etti.
 

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat