MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ, BAŞKAN YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ, BAŞKAN YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı ağırladı.
Bu haber 2022-05-22 21:16:05 eklenmiş


Genel Başkan Yardımcısı Durmaz’ın ziyaretinden onur duyduklarını ve güç aldıklarını belirten Başkan Yılmaz; “Genel Başkanımız, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde, birlik ve beraberlik içinde inşallah 2023 ve 2024’de mutlak suretle zafere ulaşacağız. Bunun için her şeye sahibiz” dedi.
 
Toroslar Belediyesini ziyaret eden MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, İl ve İlçe Teşkilat Başkanları ile belediye meclis üyeleri ve belediye personeli tarafından coşkuyla karşılandı.
 
Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a Toroslar Belediyesi olarak ilçede hayata geçirdikleri eğitimden sağlığa, spordan turizme, ulaşımdan alt yapıya yönelik çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Başkan Yılmaz; “Sayın Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz’ın kentimize ve belediyemize teşrifleri bizleri son derece mutlu etmiş ve güç vermiştir. Toroslarımızda Cumhur İttifakı’nın, ruhunu yaşıyoruz. 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna inanıyoruz. Bunun kazanımlarını görüyor, anlıyor ve anlatıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Toroslar’ın geçmişten günümüze belediyecilik anlamında çok önemli hizmetlerin yapıldığı ve yüz akı olmuş bir belediye olduğunu belirten MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ise; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla belediyelerimizi ve teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Toroslar Belediyemizdeyiz. Bu güzel buluşma ve kıymetli çalışmaları için Belediye Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a teşekkür ederiz” dedi.
 
Genel Başkan Yardımcısı Durmaz; “Şehre değer katan, insanların hayat standartlarını ve refah seviyesini yükselten, kültürel hizmetler ve eserler kazandıran bir belediye başkanı, yıllarca arkasından hayırla yad edilir. Bu nedenle belediye başkanlığı son derece zor ve bir o kadar da onurlu, keyifli ve gurur verici bir görevdir. MHP’li belediyelerimiz, seçimde taahhüt ettikleri hizmetlerin yüzde 90’dan fazlasını 3 yıl bitmeden gerçekleştirmiş durumdalar. Bundan sonra da aynı kararlılıkla ve inançla çalışarak şehre değer katacaklardır. Cumhur İttifakı’nın ruhu ve gücüyle hizmetlerin artarak devam edeceğinden kuşkumuz yoktur” dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat