Hükümlü ve Tutukluların Oluşturduğu El Sanatları Sergisinin Açılışı Vali Pehlivan’ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

Hükümlü ve Tutukluların Oluşturduğu El Sanatları Sergisinin Açılışı Vali Pehlivan’ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

Mersin E tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan hükümlü ve tutukluların, Hayat Boyu Öğrenme Programı faaliyetleri kapsamında cam boyama ve kağıt rölyef tekniğiyle oluşturdukları ürün ve el sanatları sergisinin açılışı Vali Ali Hamza Pehlivan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Bu haber 2022-06-04 00:00:39 eklenmiş


Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Mersin Adliye Sarayı’nda düzenlenen etkinlikte hükümlü ve tutukluların eğitim ve iyileştirme faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.
 
Etkinlikte daha sonra el sanatları sergisinin açılışı Vali Ali Hamza Pehlivan ve beraberindekiler tarafından kurdele kesilerek gerçekleştirildi. 
 
Akdeniz Karacaoğlan Halk Eğitim Merkezinde görevli, El Sanatları Öğretmeni Gökhan Ersin Bolat ile 75 hükümlü ve tutuklunun 6 aylık çalışmalarının yer aldığı sergide Vali Pehlivan, el emeği ürünleri inceleyerek, bilgiler aldı.
 
Etkinliğe Vali Ali Hamza Pehlivan’ın yanı sıra; Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Kahveci, MEÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, MTOSB Başkanı Sabri Tekli ile il protokolü üyeleri, il müdürleri ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat