TOYOTA PLAZA BORANLAR'A AVRUPA 1.'lik ÖDÜLÜ

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

TOYOTA PLAZA BORANLAR'A AVRUPA 1.'lik ÖDÜLÜ

Toyota Plaza Boranlar İki ödül birden almanın gururunu yaşıyor. Toyota Ichıban ve Dijitalleşme kategorisinde Avrupa 1.lik ödülüne layık görüldü.
Bu haber 2022-06-09 20:38:22 eklenmiş


Yapılan açıklamada; Toyota Plaza Boranlar olarak, "Şehrin En İyi Bayisi" olma hedefimizde, Avrupa Toyota Bayi ağından 2 bin 500’ün üzerinde Toyota Yetkili Satıcısının katıldığı yarışta Türkiye'de 1. seçilerek 32 Avrupa ülkesinden sadece 47 bayinin kazandığı "Ichiban" ödülüne layık görüldük ve Avrupa'da ki en başarılı bayiler arasında yer aldık.
 
Bununla birlikte, Dijital alanlarda yaptığımız kaizen projemiz ile "Dijitalleşme" kategorisinde Avrupa'da 1. olduk." ifadeleri kullanıldı.
 
Almanya'da düzenlenen tören ile ödülü Toyota Avrupa Başkanı ve CEO’su Matt Harrison’dan Toyota Plaza Boranlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akyurt aldı.
 
Böylesine kıymetli ödüller ile bizleri onurlandırdıkları için @toyotaturkiye , @toyota.europe ve #Mersin 'de bizleri tercih eden, yalnız bırakmayan tüm Toyota kullanıcılarına teşekkür ederiz...
 
 
TOYOTA PLAZA BORANLAR - MERSİN 
 

ETİKETLER : #Toyota #ichiban #ToyotaPlazaBoranlar #Mersin #Gururla
Diğer TEKNOLOJİ haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat