28. DÖNEM POMEM GİRİŞ SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al

Mersin Sondakika

28. DÖNEM POMEM GİRİŞ SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

28. Dönem POMEM sonuçları açıklandı. Polis Akademisi 28. Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar sonuçlarını www.pa.edu.tr adresinden öğrenebilecek.
Bu haber 2022-06-10 09:23:37 eklenmiş


Ön lisans, lisans mezun olanlardan 8.000 lisans (6.400 erkek ve 1.600 kadın), 2.000 önlisans (1.600 erkek ve 400 kadın) olmak üzere toplam 10.000 öğrenci alımı için mülakatlar yapılmıştı.

 

Polis Akademisi'nden yapılan açıklamada; "28. Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

 
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir." ifadeleri kullanıldı.
 
 

ETİKETLER : #28pomemsonuçları #pomem #pomemsonuç
Diğer SON DAKİKA haberleri


Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat