MERSİN’DE FETÖ YAPILANMASINA ŞAFAK OPERASYONUtakipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


Mersin Sondakika

MERSİN’DE FETÖ YAPILANMASINA ŞAFAK OPERASYONU

Mersin’de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) güncel yapılanmasında faaliyet yürüttüğü belirlenen 9 şüpheli düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Yapılan Şafak operasyonuna, 150 polis katıldı.
Bu haber 2022-11-11 21:02:48 eklenmiş


Mersin Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ Terör örgütünün "GÜNCEL YAPILANMASINA YÖNELİK"  9 şüphelinin yakalanması ve olası suç unsurlarının ele geçirilmesi amacıyla 150 polisin katılımıyla drone destekli eşzamanlı operasyon yapıldı.

Yapılan detaylı şüphelilerin emniyet mahrem imamları ve örgütün üst düzey sorumlularıyla irtibatlarının bulunduğu, Daha önce gözaltına alınan ve itirafçı olarak ifade veren şüphelilerin ifadelerinde adlarının geçtiği, Örgüte ait olan ve yapıya eleman devşirmek için kullanılan ışık evlerinde kaldıkları, bir şüphelinin örgütte bölge talebe mesullüğü görevinde bulunduğu tespit edildi.

KOM Başkanlığından Mersin Emniyet Müdürlüğüne gönderilen Bylock kayıtlarının titizlikle incelenmesi ve analizi neticesinde bir şüphelinin de Bylock kullanıcısı olduğu tespit edildi. 

Yapılan araştırmalar ve çalışmalar neticesinde KOM Şube Müdürlüğü ekiplerimiz, FETÖ yapılanmasına yönelik şafak vakti operasyon gerçekleştirdi. Operasyon neticesinde 9 şahıs gözaltına alındı. 

ETİKETLER :
Diğer ASAYİŞ haberleri
Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat