takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


Mersin Sondakika

İçişleri Bakanı Sn Süleyman soylu'ya helal olsun


Bu makale 2022-05-13 22:15:36 eklenmiş
İbrahim GÜL
?=NewsCategoryWrite($Author_Data->name) ?>

İçişleri Bakanı  Sn Süleyman soylu'ya helal olsun 

 

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu  , aslında Türkiye'de kimlerin  , hangi ülkenin istihbaratı ile dış güçlerle çalıştığını  , neler yaptığını kendisi biliyordu , ama bunları açıkça ifade edemiyordu , ta ki Ümit özdağ'ın Türkiye'deki Suriyeli mültecileri sabote eden  halkımızı galeyana getirecek sessiz istila adında kısa bir film yaptırıp, bunu ben istedim ben finans ettim demesiyle , İçişleri bakanlığının soruşturma açmasından sonraki çıkan  tartışmalardan sonrasında  , Ümit özdağ'ın ne olduğu ile ilgili Süleyman soylu adeta patladı ve bildiği bazı gerçekleri açıkladı.

İyiki de açıkladı . çünkü Türkiye halkı , ülkemizin aleyhine dış  güçlerle kimin kimle çalıştığını bilmiyordu, üstelik bu gerçeklere de  halkımız  inanmakda istemiyordu . 

halbuki öyle Bir zamana geldikki dış güçlerle işbirliği içerisinde , bu ülkede dış güçlerle çalışan insanlardan solcusuda var,  sağcıı milliyetci görüneni de  var ,dindar görüneni de var . bunları bizler  ancak yapmış oldukları icraatlarla görebiliyor ,  veya yakından takip edilip  mercek altına alınca bunların ipliği pazara çıkmış oluyor.

Ümit Özdağ'ı herkes  öğretim görevlisi ve siyasi Parti genel başkanı diye biliyordu , ama kendi ağzından istihbaratçı yetiştirdiğini devlet kadrolarına adamlar koyduğunu ve bunlardan bilgi aldığını kendi ağzıyla söylemesi .

ayrıca gitmiş olduğu bir medya kanalında o medya kanalının nasıl kullanılıp iktidar aleyhine yayın yaptırıldığı ve medya  sahibinin Ümit Özdağ dönerek sizin sayenizde bu  fonlardan faydalanıyoruz itiraf niteliğinde kamera arkası görüntüler ile ortaya çıkması bizleri dehşete düşürdü.

 İçişleri Bakanı Sayın Süleyman soylu'ya helal olsun ki , Ümit Özdağ ile ilgili canlı yayında açıkça bu Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor. Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir" dış güçler ile çalışıyor demeseydi millet hala Ümit Özdağ"ı siyasetçi ve öğretim görevlisi olarak tanıyacaktı .

İçişleri bakanımız Sayın Süleyman soylu ya  diyoruz ki iyi ki varsınız . Sizin sayenizde bu kişilerin gerçek yüzlerinin farkına varabiliyoruz . bu dış güçler ile çalışan kişileri açıkça deşifre edip bize tanıttığınızdan dolayı iyi ki varsınız Sayın bakanım , iyi ki bunları deşifre ediyorsunuz diyoruz.Yüreğinize sağlık .

Merhum Akif'in söylediği gibi

 Girmeden tefrika bir millete düşman giremez,

 Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.

Diğer yazıları...
Yazarlar

MERSIN
Arşiv Arama
- -


Copyright © 2022 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat