takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al


Mersin Sondakika

Doktor Hasta Olursa?


Bu makale 2021-01-27 14:43:13 eklenmiş
İbrahim GÜL
?=NewsCategoryWrite($Author_Data->name) ?>
Hastalanan insan doğal olarak tedavi olmak için doktora gider . Doktor da hastalığı önce teşhis , sonrasında da tedavisini yapar .
Fakat doktor hasta olursa ? , hastanın Hali ne olur onu da artık siz düşünün .
Aynen bunun gibi Mersin eski C.H.P milletvekili Doktor Aytuğ Atıcı yapmış olduğu bir canlı yayın konuşmasında , Recep Tayyip Erdoğan için "yeter ki gitsin ben canımı vermeye hazırım " diyecek kadar hastalanmış bir Ruh ve psikolojiye sahip olduğunu göstermekte .
Demokrasiye sahip çıktığını iddia edip demokrasiden Dem vuranlar , halkın iradesinden bahsedenlerin , halkın iradesi ile gelmiş bir Cumhurbaşkanı'nın gitmesi için "Yeter ki gitsin ben canımı vermeye hazırım  "  demek bu şahsın psikolojisinin ve ruh halinin bozulduğunun açıkça ifadesidir.
Sandıkta mücadele etmesi gerekirken , ne yazık ki bu milletin kendisi gibi aynı şekilde düşünmediğinden dolayı , seçimle gelenin millet iradesi ile gitmesinin yerine , antidemokratik bir şekilde ya da canını feda edecek kadar ortadan kaldırmaya yönelik bir ruh haline sahip olmak , elbette ki o insan için gerçekten bir tedaviye ihtiyacı olduğunu gösterir.
Aytuğ Atıcı , mesleği Doktor olmasına rağmen ne yazık ki bugünkü yapmış olduğu açıklamalardaki ruh haliyle kendisinin doktorluk yapması mümkün değil , aynı şekilde bu haliyle halkın içinde durması da uygun değil topluma zarar verir diye düşünüyorum. Bunun bir an önce iyi bir psikoloğa gidip tedavi görmesi lazım .
Psikolog da tedavi ederken siyaset bilimini , demokrasinin ve milletin özgür iradesinin sandıkta yansıyacağını , bunun dışındaki yolların antidemokratik olduğunu ve darbeci bir zihniyete ve Faşizme dayanacağını ifade ederek tedavi etmesi gerekir.
Aytuğ Atıcı Bunlar öğrenerek en azından tedavi olsunki kendi canına bir zarar vermesin.
CHP Eski milletvekilinin ruh hali bu ise , Allah CHP lilere kolaylık versin .
Bu bulaşıcı fikir hastalığına CHP yakalanırsa bu ana muhalefetin hali nice olur.
Velhasılı kelam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dış güçlerin kimyasını ve psikolojisini bozduğu gibi yurtiçinde de bazılarının psikolojisini bozmuşa benziyor. Allah cumhurbaşkanımıza uzun ömürler versin .
Diğer yazıları...


Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat