takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

TÜRKİYE'DEKİ MUHALEFETİN KİRLİ OYUNU


Bu makale 2021-02-23 22:05:42 eklenmiş
İbrahim GÜL
?=NewsCategoryWrite($Author_Data->name) ?>

TÜRKİYE'DEKİ  MUHALEFETİN KİRLİ OYUNU

 

Irak sınırları içerisindeki gara operasyonunda 51 tane teröristin öldürülmesi   ve kaçırılan 13 sivilimizin katledilmesinden sonra ,  Türkiye'deki Muhalefet partileri CHP ,İYİ PARTİ , HDP , GELECEK PARTİSİ , SAADET  PARTİSİ   . PKK terör örgütünü kınayacakları yerde hepsi bir ağız olmuş aynı şeyi konuşuyorlar.

ne yazık ki  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devletimizi , Güvenlik güçlerimizi başarısız ve suçlu göstermeye  çalışıyorlar .

Gara operasyonunda sivilleri  5 yıl ırak sınırları içerisindeki  terör yuvalarında  tutan sonrasında katleden PKK  , bunlarla birlikte işbirliği içerisindeki   siyasi ayağı  olan HDP ve Ayrıca HDP li bir milletvekilinin  gara'ya kadar gidip ziyaret etmesini görmemezlikten  gelen  Muhalefet partileri  ,  burunlarının dibinde ki HDP li milletvekillerine neden Bu Teröre karşı çıkmıyorsunuz ,  katliama ortak oluyorsunuz ?  , neden  kaçırılan sivil Vatandaşlarımızın katledilmesine karşı çıkmıyorsunuz ?  , neden elinizde tutmuş olduğunuz sivilleri bıraktıramadınız ?  Sorularını kamuoyu önünde gündeme getirip HDP yi sorgulamıyorlar . Gündeme getirmiyorlar  , İşi gücü bırakmışlar terörle mücadele operasyonunu başarısız göstermeye , sorumlu olarak da cumhurbaşkanımızı suçlamaya  çalışıp Hedef şaşırtıyorlar .

Ne yazık ki bu Muhalefet partileri Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin terörle mücadelede yapmış olduğu operasyonları desteklemek yerine  , devletimizi güvenlik güçlerimizi ve cumhurbaşkanımızı suçlayıcı söylem içine giriyorlar  . bunu Anlamak mümkün değil.

Türkiye'ye böyle bir muhalefet   partileri ,  ne yazıkki yakışmıyor. 

Bu  muhalefet partilerinin gözleri kör kulakları sağır Dilleri de gerçekleri konuşamaz olmuş . 

Bunlar Türkiye'deki gündemi iktidarın aleyhine oluşturmaya çalışıyorlar

Dünyanın hiçbir ülkesinde  kendi devletini  suçlayan bir  muhalefet partisi   görülmemiştir . 

Teröre destek verenlere sessiz kalan terör örgütünü Lanetleyemeyen  , Kendi Devletinin yapmış olduğu terörle mücadele operasyonlarını  başarısızmış gibi gösteren Bir siyasi partiye dünyada asla rastlayamazsınız .

Ama ne yazık ki Türkiye'de bunları fazlasıyla görebiliriz.

Bu Muhalefet partileri bu kafayla gittiği sürece ,  Bunlar bırakın iktidar olmayı ,  muhalefet görevlerini dahi yapamayıp , Gün geçtikçe erimeye ve millet tarafından silinmeye mahkumdur. 

Milletimiz muhalefetin oynadığı bu kirli oyunu görmektedir.

devletimizin bekası Milletimizin selameti için terörle mücadelede görev yapan güvenlik güçlerimizin  kararlılıkla mücadelesi devam edecektir . 

Bu millet  günü  geldiğinde bu muhalefet partilerine seçim sandığı önüne konduğunda  en güzel cevabı sandıkta verecektir .

Diğer yazıları...

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat