Başkan Özyiğit sporcu ordusunu kuruyortakipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Mersin Sondakika

Başkan Özyiğit sporcu ordusunu kuruyor


Bu haber 2021-04-16 11:03:45 eklenmiş
 

Başkan Özyiğit sporcu ordusunu kuruyor

Başkan Özyiğit, Yenişehir belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren tüm spor branşlarını da, yeni kurulan Yenişehir Gençlik Kulübü çatısı altında topladı.

MERSİN İDMAN YURDU’NUN ESKİ ŞÖHRET

İSİMLERİNDEN KALECİ İBRAHİM ÖRENÇ’E GÖREV

Başkan Özyiğit, önem verdiği sporcu ordusunun başına, Mersin İdman Yurdunda 10 yıl kalecilik, süper ligde de birçok ünlü teknik direktörün yardımcılığını yapan Kaptan İbrahim’i getirdi.

Kaptan İbrahim , kendisiyle ve Yenişehir sporu ile ilgili gelişmeleri Sonses.tv’den A.Vahap Şehitoğlu’na anlattı.

Kaptan İbrahim, Yenişehir Kulübü ve belediyenin tüm spor tesislerin sevk ve idaresinde görev yapacak. Kaptan İbrahim, Başkan Özyiğit’in sporcu ve spora verdiği değeri ve spora olan aşkını gördüğü ve bildiği için verilen görevi severek ve benimseyerek üstlendiğini söyledi.

‘Abdullah Başkanımın bu denli sporu sevmesi, gönül vermesi, benim görev yapma şevkime tavan yaptırdı’ diyen Kaptan İbrahim, kendisinin tüm spor branşlarının başına getirildiğini ayrıca belediyenin spor tesislerinden de sorumlu olacağını söyledi.

Kaptan İbrahim, ‘Başkanımla birlikte, alt yapısı ve tesisleriyle Yenişehir’de her dalda sporu zirveye taşıyacağız’ dedi.

Mersin İdman Yurdu eski kalecisi ve Kaptanı İbrahim Örenç’in Yenişehir sporunun yönetiminde önemli görev üstlenmesi, Mersin spor camiasında da olumlu karşılandı.


ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri

Yazarlar

Arşiv Arama
- -

Copyright © 2021 Haberonda.Net Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat